About Us

2007’den itibaren BSK Havalandırma Ekipmanları A.Ş. Sultanbeyli fabrikamızda hizmete girmiştir. Tek sıra kanatlı, çift sıra kanatlı menfez, üç farklı lineer menfez, kontrol kapağı, iki yön üflemeli, üç yön üflemeli, dört yön üflemeli anemostatlar, slot diffüzör, hava panjurları, susturucular, volum damperleri, kare petek menfez, kapı transfer menfezi imalatına başlanmıştır. Teknolojik bir boyahane oluşturularak her türlü boya yapılmaktadır.

16 yıldır sürmekte olan galvaniz ve alüminyum levhadan mamul dikdörtgen, flanşlı ve sızdırmaz hava kanalı imalatımız 2006 Temmuz ayı itibari ile Sultanbeyli’de yeni fabrikasına taşınmış ve 2008 yılı itibarı ile BSK Havalandırma A.Ş. bünyesine katılmıştır. İmalatlarımız tam otomatik makineler ile devam etmektedir. İstenildiği takdirde, fabrika ortamında hava kanallarına ısı ve ses izolasyonu yapılarak teslim edilebilmektedir. 2008 yılı sonu itibari ile yuvarlak kanal imalatına başlanacaktır.

BSK Sultanbeyli tesisleri, son teknolojinin kullanıldığı , her türlü ses ve debi testlerinin yapılabildiği mühendislik hizmetleri veren bir tesistir.

BSK HAVALANDIRMA

 

 
Site Map
News and Notice

We joined SODEX İZMİR 2008 Fair between 9 - 12 October 2008

Hava Durumu
İstanbul
click for catalog